×
TERMOKAR SOĞUTMA
HAKKIMIZDA

Termokar Makine ve Soğutma San. Tic. Ltd. Şti. 1996 yılında Soğutma sistemleri üretmek üzere kurulmuştur.  2000 yılına gelindiğin de Termokar, Norveç’e ilk ihracatının ardından Endüstriyel Soğutma sistemleri üretmeye odaklanmıştır. Termokar kalite anlayışı gereği tüm ürünlerinde sektörde ki dünya devi üreticilerin komponentlerini kullanmayı kendisine ilke edinmiştir. Bu sayede kalite de öne çıkarak, teknik servise olan ihtiyacı minimize etmiştir.

Termokar geliştirdiği geniş uygulama çözümleri ile Plastik ve Kauçuk Sanayi, Medikal, İlaç, Gıda, Otomotiv Sanayi, Endüstriyel Takım Tezgahları, Konfor İklimlendirme gibi sektörlerin çözüm ortağı olmayı başarmıştır.

Ve bugün’e gelindiğin de Değerli Müşterilerimiz, Dostlarımız ve paydaşlarımız Termokar Ailesi olarak yaklaşık çeyrek asırlık bir zamanı hep birlikte geride bırakmak üzereyiz. Bu süreçte inovasyon, arge ve sürekli eğitime çalışanlarımızla birlikte emek verdik. Kurulduğumuz günden beri “ Koşulsuz müşteri memnuniyeti ” sloganını zirveye taşımaya çalıştık. Yaptığımız yatırımlar, teknolojik alt yapımız, genç ve dinamik çalışanlarımızla kaliteden asla ödün vermeden sağladığımız güven bugün Termokar’ı Dünya çapın da özellikle Güney Amerika, Orta Asya, Avrupa ve Orta Doğu da pazar sahibi yapmıştır. Şuan üç binin üzerin de Endüstriyel Soğutma sistemi ile Dünyanın 60 ülkesin de hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Termokar’ın bu başarısın da önemli etkisi olan çalışanlarımıza ve çözüm ortaklarımıza, bize gösterdikleri güven den dolayı müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz.

SAYGILARIMIZLA…

 

KURUMSAL DEĞERLER


MİSYONUMUZ

Müşteri odaklı hizmet anlayışımızla müşterilerimize, modern ve güvenli çalışma ortamımızla çalışanlarımıza, çevreye verdiğimiz değerle geleceğimize, yenilikçi üretim anlayışımızla ülkemiz sanayisinin geleceğine değer katmaktır.

 

VİZYONUMUZ

Faaliyet alanımız olan Endüstriyel Soğutma Sistemleri üretimimiz ile sektörde sürdürülebilir ilişkiler kurmak. Ürün çeşitliliğimiz, yüksek kapasitemiz ve katma değer sağlayan ürünlerimizle müşterilerimizin birincil tercihi olmak. İnsana verdiğimiz değerle çalışanlarımızın tercih sebebi olmak. Sürdürülebilir ve yenilikçi uygulamalarımızı tüm paydaşlarımıza yansıtmak. Rakiplerimizin örnek aldığı ve dünyada tanınmış bir marka olmak.

 

DEĞERLERİMİZ

  • Müşteri memnuniyetini ön planda tutarız.
  • Tutku ile çalışırız.
  • Adil davranırız.
  • Sorumluluk bilincini hep taşırız.
  • İnovasyon olmazsa olmazlarımızdandır.
  • Doğaya ve insana önem veririz.
  • Güven sağlarız.

 

ÇEVRE BİLİNCİ

İçinde bulunduğumuz ve yaşadığımız fiziki, biyolojik, sosyal, ekonomik, kültürel ortam çevredir. Bizde bu doğrultuda yaşanabilir, temiz, güzel bir çevre için atmosfere zarar vermeyen soğutucu akışkanlar kullanıyoruz ve verimliliği yüksek, enerji tasarrufu sağlayan, düşük desibelli, yazılımı kendimize özgü cihazlar üreterek doğaya olan saygımızı ifade ediyoruz.

 

KALİTE

Kalite asla bir tesadüf değil, daima akıllı bir gayretin sonucudur prensibiyle hareket eden Termokar, kaliteyi işinin bir parçası olarak görür. Kalite anlayışından hiçbir zaman taviz vermeyen Termokar, kalite müşteri tekrar gelirse vardır, ürün geri gelirse değil düsturu ile başlamıştır ve devam etmektedir.

Kalite ve müşteri odaklı çalışma prensibimiz yılların eskitemediği dostluklara kapı aralamış ve firmamız Termokar o aralıktan şaşmadan yoluna devam etmektedir ve edecektir.

 

NE DEDİLER